Casa 17 - Praia De Geriba
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
4 vendég befogadására alkalmas, a Casa 17 - Praia De Geriba Búzios olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Brigitte Bardot-szobor, 4 km-re található.
A Ferradura tengerpart 2 km-re, a Tucuns tengerpart pedig hozzávetőlegesen 25 perc sétára fekszik a nyaralótól. Kényelmes elhelyezkedése miatt a Geriba tengerpart gyorsan megközelíthető, mivel mindössze 550 méter távolságra található. A közeli látnivalók közé tartozik a hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára található Praia De Geriba is.
A Casa 17 - Praia De Geriba vendégei élvezhetik a kertre néző kilátást.
A Tiki Bar étterem válogatott olasz ételeket kínál. A vendégek könnyen elérhetik a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőteret, amely egy 20 perces autóútra van az 1 hálószobás szálláshelytől.
- Helyi látnivalók
- Armação Beach4,5 km
- Stones Road3,5 km
- Brigite Bardot Border4,2 km
- Ferradura Lagoon3,1 km
- Bus Central Station3,1 km
- Turtle Beach2,4 km
- Gerobá Lagoon500 m
- Brava Beach4,9 km
- Lagoinha Beach3,7 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel8 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa 17 - Praia De Geriba milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Casa 17 - Praia De Geriba autóval 20 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Casa 17 - Praia De Geriba biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa 17 - Praia De Geriba Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa 17 - Praia De Geriba hol található?
A Casa 17 - Praia De Geriba a Geriba körzetben található, közvetlenül a Geriba tengerpart mellett. - ❓
Mekkora az ingatlan befogadóképessége?
Az ingatlan akár 4 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa 17 - Praia De Geriba kínál konyhai felszereltséget?
A Casa 17 - Praia De Geriba felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Casa 17 - Praia De Geriba élvezetes kilátást kínál?
A Casa 17 - Praia De Geriba kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa 17 - Praia De Geriba területén tartózkodunk?
Búzios nevezetességei közé tartozik a Tartaruga part és a Ferradura tengerpart, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Casa 17 - Praia De Geriba területétől. Ezenkívül a Tucuns tengerpart (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.